Bağlantı Teknolojisi

MurrElektronik kablo setlerinin lider tedarikçisi konumundadır.Tüm kablo gruplarında sonsuz çeşit,renk ve bağlantı tipleri sunmaktadır.

M8 ve M12 konnektörlerin yanı sıra valf konnektörleri için tüm model ve kablo uzunluklarını da sunmaktadır.LED ve baskılı ürünlerde entegre olarak bulunmaktadır.Değişik adaptör ve T bağlantıları sayesinde farklı montaj opsiyonları sunabilmektedir.

Adaptörler

Benzersiz adaptör çeşitleri ile günlük sorunlarınıza yaratıcı çözümler üretebilirsiniz.Özel kablolomalara ihtiyaç duymadan esnek biçimde çözümler sunar.MurrElektronik M8,M12 ve valf soketlerinde geniş bir ürün çeşitliliği sunmaktadır.

Detaylı Bilgi

Arayüz Kabloları

MurrElektronik endüstriyel haberleşme protokollerinde AS-I, Can Open, Device Net, Ethernet/IP, Ether CAT, ProfiBus, ProfiNet, Sercos ve daha fazlasını barındırmaktadır.

Detaylı Bilgi

Metrajlı Kablolar

MurrElektronik 100m den 500m'ye kadar yüksek kalite ve çeşitte makara şeklinde kablolar sunmaktadır.Bu sayede müşteri ihtiyacı olan uzunlukta kablo kullanabilmektedir.

Detaylı Bilgi

Montaja Hazır Konnektörler

Kablolama işlemleri MurrElektroniğin eşssiz dizaynı sayesinde dahada kolaylaştırılmıştır.İster uç uca ister yaylı klipslere kolayca bağlayıp kablolama eforunuzu azaltabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Motor Kabloları

Servo motorlar genel olarak M23 konnektör yardımı ile bağlanırlar.Bu şekilde daha önceden belirlenmiş noktalara kolaylıkla bağlanabilirker.MurrElektronik size 1.0 ölçüsünde güç ve sinyal kabloları sunmaktadır.

Detaylı Bilgi

Sensör ve Valf Kabloları

MurrElektronik sensör ve valf bağlantı kablolarında geniş bir ürün grubu aralığı sunmaktadır.

Detaylı Bilgi

T Konnektör

T konnektör sayesinde iki ürünü tek noktada kolaylıkla bağlayabilirsiniz.Bağlantı sayısını arttırır Giriş/çıkışlardan %50 oranında tasarruf edersiniz.Daha az ekipmanla daha kolay kurulum yapar,insan gücü ve zamandan kazanırsınız.

Detaylı Bilgi

Tork Anahtarları

Murrelektroniğin eşşiz tork anahtarı sayesinde konnektölerin tam ve doğru sıkıldığından emin olun.Tork anahtarı ile IP67 koruma sınıfını elde etmiş olun.Tork anahtarının 6 farklı çeşidi bulunmaktadır.(M8,M8 Gıda ve Paketleme,M12,M12 Gıda ve…

Detaylı Bilgi