Emparro ACCUcontrol

Emparro ACCUcontrol

Keeping machines alive

Emparro ACCUcontrol bir UPS modülüdür, yüksek performanslı Emparro güç kaynağı sistemini tamamlayıcı özelliktedir. Elektrik kesintisi durumunda kesintisiz olarak akü devreye girer ve makinenin durması engellenir. Bir UPS sistemine yatırım yapmak duruşu önledigi için ilk seferdeki maliyetinden sonra avantajlı bir hale gelmektedir.

40 Ah’a kadar kapasiteye sahip harici aküler sayesinde uzun süre sisteme enerji sağlayabilirler. Ups modülleri 20A veya 40A olmak üzere farklı çeşitleri mevcuttur. Herhangi bir alet kullanmadan hızlıca monte edilebilir. Sadece 65 mm genişliğe sahip 20A modeli panolarda az yer kaplar.

Ürün Teknik Özellikleri
 • Elektrik kesintilerinde makina duruşu olmadan kesintisiz olarak akü kullanımına geçilir.
 • Şarj esnasında sıcaklık kontrolü sayesinde maksimum ömür
 • Önleyici bakımla kapsamlı kontrol ve diagnostik seçenekleriyle yüksek operasyonel güvenlik
 • Kolay kullanımlı yazılımı sayesinde IPC’ler için veri kaybı olmadan kapatma

 • Öngörücü bakım: arıza öncesinde arızadan haberdar olun
  Emparro ACCUcontrol, bağlı olan akülerin direncini sürekli olarak izler. Sınırlar aşılırsa, cihaz alarm kontağı üzerinden bir uyarı sinyali gönderir. Böylece akülerin değiştirilmesi bir sonraki servis programına alınabilir. Bu öngörücü bilgi, plansız oluşabilecek arızaların önüne geçer ve küçük işler için servis teknisyenlerini sahaya göndermek zorunda kalmanızı engeller.

  IPC'LERE BASİT BAĞLANTI
  Emparro ACCUcontrol, endüstriyel bir bilgisayara mini-USB sayesinde kolayca bağlanabilir. Elektrik kesildiğinde, endüstriyel bilgisayar kontrollü bir şekilde kapanacaktır. Şebeke voltajı ve akünün şarj durumu anlık olarak izlenebilir. Çalışma durumları bir protokolde toplanıp çalışma değerleri kolayca ayarlanabilir.

  Maksimum ömür: daha soğuk, daha iyi
  Aküler düşük sıcaklığı sever bununla beraber daha iyi performans gösterir ve daha uzun ömürlü olurlar. Emparro ACCUcontrol sıcaklık temelli aküleri şarj edebilir. Şarj voltajı ortam sıcaklığına ayarlanır. Bu özellik sayesinde yüksek ortam sıcaklıklarında bile maksimum akü ömrü için imkan sağlar.